Εκπρόθεσμες ηλεκτρονικές εγγραφές

Αγαπητοί γονείς και μαθητές,

σας ενημερώνουμε ότι από αύριο Δευτέρα 12/9 και ώρα 08.00  και ως την Παρασκευή 16/9 και ώρα 23.59 θα είναι και πάλι ανοιχτή η πλατφόρμα e-eggrafes για όσους δεν μπορέσατε στις δύο προηγούμενες περιόδους να πραγματοποιήσετε την απαιτούμενη ηλεκτρονική εγγραφή. Εκτός από την εγγραφή που πρέπει να κάνετε με κωδικούς taxisnet

θα πρέπει να προσκομίσετε στο σχολείο το αργότερο ως την Παρασκευή έγγραφο που να αποδεικνύει τους λόγους ανωτέρας βίας για τους οποίους δεν έγινε ως τώρα η εγγραφή και να υποβάλετε σχετική αίτηση στην Δ/νση του σχολείου για να αποσταλεί άμεσα στην ΔΔΕ Γ Αθήνας από την οποία και θα εγκριθεί.Στο διάστημα αυτό μέχρι να εγκριθεί η εγγραφή οι απουσίες θα καταχωρίζονται κανονικά με βάση το πρόγραμμα του σχολείου.

Παρακαλούμε για την άμεση ανταπόκρισή σας.

Ο Δ/ντής