ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Το Σάββατο 1/12/2018 στις 6μ.μ στο χώρο  ΜΟΛΥΒΙ του Δήμου Αιγάλεω ο Σύλλογος Γονέων Παιδιών ΑμεΑ  "ΓΕΦΥΡΑ ΖΩΗΣ" πραγματοποίησε την ετήσια Χριστουγεννιάτικη γιορτή του.

Σε μια πολύ όμορφη ατμόσφαιρα που δημιούργησαν οι διοργανωτές με επικεφαλής τον πρόεδρο κο Γουράνιο Διονύση προβλήθηκαν οι πάμπολλες δραστηριότητες του συλλόγου για τη χρονιά που τελειώνει και τιμήθηκαν φορείς και πρόσωπα που έχουν σταθεί αρωγοί στο έργο του Συλλόγου.Ανάμεσά τους και το σχολείο μας στο πρόσωπο ομάδας μαθητών και του Δ/ντή κου Βυθούλκα Διονύσιου. Ήταν μια πολύ ξεχωριστή και συγκινητική  διάκριση για το σχολείο μας η οποία μας ωθεί να συνεχίσουμε την εθελοντική μας προσφορά προς τα μέλη του συλλόγου και κυρίως προς τα ξεχωριστά παιδιά με τις ιδιαίτερες ικανότητες.