ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ

Την Τετάρτη 19/12/18 στις 12.30 μ.μ. στο αμφιθέατρο του σχολείου ο Δήμαρχος της Αγίας Βαρβάρας κος Καπλάνης Γεώργιος απένειμε -όπως κάθε χρόνο,τέτοια εποχή-βραβεία και επαίνους στους μαθητές/τριες που αρίστευσαν την προηγούμενη σχολική χρονιά καθώς και στους επιτυχόντες σε ΑΕΙ/ΤΕΙ.

Η τελετή διανθίστηκε από μουσικό πρόγραμμα που ετοίμασαν και παρουσίασαν τα παιδιά της χορωδίας με την επιμέλεια του καθηγητή κου Φιοράκη Σταύρου τραγουδώντας παραδοσιακά ελληνικά κάλαντα και γνωστές χριστουγεννιάτικες μελωδίες.

Την τελετή παρακολούθησαν εκτός των μαθητών αρκετοί γονείς που καμάρωσαν τα παιδιά τους και απόλαυσαν το μουσικό πρόγραμμα.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους και ελπίζουμε του χρόνου να απονεμηθούν ακόμα περισσότερα βραβεία.