ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ

Την ερχόμενη Παρασκευή 1/6/2018 στις 11 π,μ. η ψυχολόγος και συμπολίτισσά μας  κα Μπαντούνα Σταυρούλα θα επισκεφθεί για μια τελευταία συνάντηση τις/τους μαθήτριες /ές της Γ τάξης με θέμα τη διαχείριση του άγχους λίγο πριν τις πανελλήνιες εξετάσεις.

Σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς πρόσφερε την επαγγελματική της γνώση και εμπειρία  αφιλοκερδώς και σε ωράριο που εξυπηρετούσε τους μαθητές μας και πάντως εκτός ωρών διδασκαλίας.

Γι αυτό το λόγο θα ήθελα εκ μέρους των γονέων,των εκπαιδευτικών και των μαθητών αλλά κι εγώ προσωπικά ως Δ/ντής να την ευχαριστήσω θερμά για τις σημαντικές υπηρεσίες που πρόσφερε στους μαθητές μας ανταποκρινόμενη πρόθυμα και ευγενικά στην σχετική πρόσκλησή μου με την έναρξη της σχολικής χρονιάς.Την ερχόμενη εβδομάδα σε μέρα και ώρα που θα ανακοινώσουμε πολύ σύντομα θα γίνει και μια συνάντηση με τους γονείς που επίσης χρειάζονται στήριξη και αποφόρτιση εν όψει των επικείμενων εξετάσεων.

Ο Δ/ ντής