ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ

• Παρακαλούνται ΟΛΟΙ οι μαθητές που αποφοίτησαν κατά το σχολικό έτος 2021-22 και οι απόφοιτοι που προσήλθαν στις Πανελλαδικές εξετάσεις και οι απόφοιτοι που επιθυμούν να είναι υποψήφιοι με το 10%,να προσέλθουν στο σχολείο από 21-30 ΙΟΥΝΙΟΥ και ώρες 9.00πμ - 12.00 για την απόκτηση του προσωπικού κωδικού που είναι απαραίτητος για τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου.
  • Σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης των ιδίων απαιτείται εξουσιοδότηση με το γνήσιο της υπογραφής.
  • Η προθεσμία είναι αποκλειστική και δεν δίνεται παράταση.
  • Σημειώνεται ότι ο κωδικός αυτός αφορά ΟΛΟΥΣ τους μαθητές που επιθυμούν ΚΑΙ την πρόσβαση σε δημόσια ΙΕΚ.
  • Όσοι δεν επιθυμούν τη συμπλήρωση μηχανογραφικού και την απόκτηση κωδικού να στείλουν email στο σχολείο ή να προσκομίσουν σχετική υπεύθυνη δήλωση.