Επιστολή Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Αγαπητοί γονείς,

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου ΓΕ.Λ. Αγίας Βαρβάρας σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 10-1-2016 και από τις 12:00 μ.μ. θα επιδοθούν οι έλεγχοι προόδου Α? τετραμήνου των μαθητών ενώ συγχρόνως οι Γονείς μπορούν να συζητήσουν εκτενέστερα με τους Καθηγητές θέματα που αφορούν στα παιδιά τους.

Τα μέλη του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων σε όλη τη διάρκεια της επίδοσης των ελέγχων θα παρευρίσκονται στο χώρο του Σχολείου και όσοι Γονείς επιθυμούν να συνομιλήσουν με τα μέλη του Συλλόγου θα έχουν την ευκαιρία να ενημερωθούν και να ενημερώσουν για θέματα του Σχολείου αλλά και να ανταλλάξουν ιδέες και απόψεις.

Επίσης σας υπενθυμίζουμε την ετήσια συνδρομή των 3? για το 2016 η οποία είναι πολύτιμη για το Σύλλογο καθώς συνεισφέρει πάντοτε για τις ανάγκες του Σχολείου, στο μέτρο των δυνατοτήτων του όπως γνωρίζετε όσοι παρακολουθείτε τη σχολική ζωή. Τα έσοδα του Συλλόγου βασίζονται στη δική σας συνδρομή!

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων